ŻŁOBEK ALICJA

Zapraszamy dzieci w wieku od 18-36 miesięcy

Żłobek Alicja to miejsce bezpieczne i przyjazne dzieciom, wyposażone atestowanymi sprzętami i zabawkami. To prywatna placówka, która spełnia surowe wymogi sanepidu i straży pożarnej.

Posyłając dziecko do naszej placówki masz pewność, że będzie ono miało optymalne warunki rozwoju gdyż posiadamy już kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu opieki nad dziećmi. Państwa dziecko miło spędzi czas na rozwojowych zabawach, w towarzystwie rówieśników i pod okiem wykwalifikowanej kadry.

W naszym żłobku zapewniamy ciepłą rodzinną atmosferę.

CENNIK

Wpisowe- 300zł – opłata jednorazowa obejmująca m.in.    ubezpieczenie dziecka, materiały plastyczne oraz przybory higieniczne( nocnik, chusteczki nawilżane i hig., kremy pielęgnacyjne, śliniak).

Czesne - 1700 zł (możliwość pobytu dziecka w żłobku od poniedziałku do piątku od 7.00.-17.00. bez odliczania stawki żywieniowej)

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy dzieci z Rozalina, okolicznych miejscowości takich jak: Urzut, Siestrzeń, Młochów, Żelechów oraz okolic Żabiej Woli i Nadarzyna.

ADAPTACJA W ŻŁOBKU

Serdecznie zapraszamy do wizyty wraz z dzieckiem w naszym żłobku w lipcu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.  Będzie możliwość obejrzenia żłobka oraz zapoznania się z personelem.

WYŻYWIENIE

W złobku prowadzona jest kuchnia własna, a jadłospis układa dietetyk według odpowiednich norm żywieniowych.