Przedszkole dla dzieci z Książenic

Niepubliczne przedszkole Kubuś to bardzo dobra alternatywa dla przedszkoli w Książenicach.

Sale są kolorowe, sympatyczne i bardzo dobrze wyposażone w atestowane zabawki. Nasze przedszkolanki dbają o dobrą zabawę i naukę. Zachęcają do samodzielnego poznawania świata oraz pobudzają kreatywność.

Naszym atutem jest bardzo duży ogród z placem zabaw.

Posiadamy własną kuchnię w której posiłki przygotowane są dla naszych dzieci z uwzględnieniem czynników alergicznych! Tak w naszym przedszkolu dbamy o to by żadne dziecko nie dostało reakcji alergicznej na serwowane u nas pokarmy.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią, aktualnościami oraz ceną czesnego na rok 2017/2018

Dziecięcych uśmiechów dziennie
Ciekawych zabaw
Powodów do radości

Które przedszkole jest najlepsze dla dzieci z Książenic?

Gdy Twoje dziecko chodzi bez zapału do przedszkola  lub oferta dydaktyczna nie jest w pełni wystarczająca, to może warto przepisać dziecko do innego przedszkola?

Bardzo dobrą ofertę oraz wiele dobrych opinii posiada niepubliczne przedszkole Kubuś z pobliskiego Rozalina,

Rozalina? Przecież to nie Książenice!

Racja, ale to zaledwie 4,5 kilometra od Książenic! Ponadto przedszkole Kubuś znajduje się blisko trasy Katowickiej, która prowadzi do Warszawy – czyli dla wielu z nas miejsca pracy.

Masz pytania? 695 743 265