Niepubliczne Przedszkole Kubuś w Rozalinie pod Nadarzynem powstało z miłości do dzieci oraz chęci zapewnienia im przyjaznej i domowej atmosfery.

Kiedy nasz pierwszy syn Kubuś osiągnął wiek przedszkolny, to zaczęliśmy zastanawiać się nad odpowiednim przedszkolem do którego moglibyśmy posłać naszą pociechę.

Dla nas rodziców liczyła się dogodna lokalizacja, ale przede wszystkim poczucie, że owoc naszej miłości powierzymy pod opiekę osobom, które są odpowiedzialne i posiadają odpowiednie wykształcenie pedagogiczne. Takim, które podczas naszej nieobecności będą dbały o prawidłowy rozwój, dobrą zabawę, odpowiednie wyżywienie i edukację naszej pociechy.

Marzyliśmy o domu z dużym ogrodem i placem zabaw. Takim jak z bajki: pełnym radości, porastającym zieloną trawą i kolorowymi kwiatami. Z otaczającym dźwiękiem śpiewu słowików. Ogrodem w którym można zaczerpnąć świeżego powietrza i popatrzeć na radośnie bawiące się w nim dzieci.

W wyniku ciężkiej pracy w 2011 roku powstało nasze niepubliczne przedszkole” Kubuś.

pamiatka
To miejsce w którym wszystkie przedszkolaki są bezpieczne, czują się kochane, rozumiane i akceptowane.

Przedszkole „Kubuś” to jedyne takie przedszkole w okolicy Nadarzyna, Młochowa, Urzutu, Krakowian, Książenic i Tarczyna, które dysponuje tak wspaniałym budynkiem, bogato wyposażonymi salkami, ciekawymi zajęciami rozwojowymi oraz wykwalifikowaną kadrą. Serdecznie zapraszamy do nas dzieci z miejscowości: Nadarzyn, Żelechów, Rusiec, Stara Wieś, Książenice, Żabia Wola i okolic.

Zadowolenie dzieci oraz ich rodziców jest widoczne na naszym pro­filu społecznoś­ciowym FB.

Co tydzień są tam dodawane zdjęcia z życia naszych przedszkolaków. Zachęcamy do komentowania i przede wszystkim do pozostawienia swojej pociechy pod opieką Przedszkola Kubuś!